mouse
Статистика
Кількість біографічних довідок 17138.
Цікаві факти
Новини
Камінь для пам’ятника воякам Армії УНР перевезено на Хмельниччину
Вчора ми здійснили перевезення пісковика, видобутого з кар’єру у м. Ямпіль на Вінниччині до районного центру Красилів на Хмельниччині. Загальний обсяг каменю – майже 6 м3, вага – 2,5 тони.
В базі даних «Імена самостійної України» вже 17 тисяч імен
Від початку 2021 року портал «Імена самостійної України» відвідало 36 тис унікальних користувачів, які здійснили понад 120 тисяч пошукових запитів.
За кошти патронів «Героїки» придбано підшивку журналів «Бюлетень Союзу Бувших Українських Вояків у Канаді» і «Дороговказ»
Команда проєкту вже розпочала роботу над журналами: світлини, некрологи та окремі інформаційні повідомлення будуть використані для наповнення облікових карток вояків. По завершенню цієї роботи всі придбані журналу будуть відскановані і виставлені у вільний доступ.
Картографія
І
Історична
картографія
Головне завдання історичної картографії полягає у відтворенні справжньої картини історичного минулого методами і засобами картографічної науки. Картографічні твори реконструюють різні етапи розвитку суспільства і відбивають їх на основі історико-картографічних методів.М. Грушевський неодноразово звертався до картографічного матеріалу. Зокрема, сім історичних карт як ілюстрації були додані до його «Історії України-Русі» (1898—1903), а в «Ілюстрованій історії України» (1913) містилися 29 карт. У популярному виданні М. Аркаса «Історія України-Русі» (1908) було надруковано дев'ять кольорових історичних карт.