mouse
Статистика
Кількість біографічних довідок 13230.
Цікаві факти
Новини
Кількість облікових краток в базі даних сягнула 13 тисяч
До бази даних внесені всі біографічні довідки з книжок Андрія Ковальова «З Архістратигом на щитах» та Павла Подобєда «З під Конотопа до Аризони: невигадані історії вояків Армії УНР».
Фонд «Героїка» та Національний військово-історичний музей України підписали меморандум про співпрацю
Участь співробітників провідної військово-історичної установи країни дозволить нам не лише збільшити обсяги опрацьованої інформації, але й суттєво посилити наукову компоненту в нашій роботі.
Історик Андрій Ковальов передав проєкту «Імена самостійної України» матеріали своєї книги
Імена і прізвища понад 150 старшин і козаків Васильківського коша Вільного козацтва - це, здебільшого, уродженці Білоцерківщини, Фастівщини і Васильківщини.
Картографія
І
Історична
картографія
Головне завдання історичної картографії полягає у відтворенні справжньої картини історичного минулого методами і засобами картографічної науки. Картографічні твори реконструюють різні етапи розвитку суспільства і відбивають їх на основі історико-картографічних методів.М. Грушевський неодноразово звертався до картографічного матеріалу. Зокрема, сім історичних карт як ілюстрації були додані до його «Історії України-Русі» (1898—1903), а в «Ілюстрованій історії України» (1913) містилися 29 карт. У популярному виданні М. Аркаса «Історія України-Русі» (1908) було надруковано дев'ять кольорових історичних карт.