mouse
Статистика
Кількість біографічних довідок 13590.
Цікаві факти
Новини
Внесено дані про 159 прикордонників
Переважна більшість особового складу Окремої кадрової бригади кордонної охорони, станом на лютий-вересень 1922 р. – це уродженці Подільської, Київської, Полтавської губерній і Галичини.
Українці Стародубщини в лавах Армії УНР
Уродженці Стародубщини служили в українських військах протягом 1917-1924 рр. Імена стародубців ми зустрічаємо у списках козаків і старшин всіх дивізій Армії УНР, а також серед загиблих та поранених в боях з ворогами України.
У Польщі до 100-річчя Варшавської битви відкрили пам'ятник з Петлюрою
Монумент "Перед Варшавською битвою" зображує лідера Польщі маршала Юзефа Пілсудського разом із угорським прем’єром Палом Телекі, Шарлем де Голлем, який тоді був військовим радником польської армії, та Головним Отаманом Симоном Петлюрою.
Картографія
І
Історична
картографія
Головне завдання історичної картографії полягає у відтворенні справжньої картини історичного минулого методами і засобами картографічної науки. Картографічні твори реконструюють різні етапи розвитку суспільства і відбивають їх на основі історико-картографічних методів.М. Грушевський неодноразово звертався до картографічного матеріалу. Зокрема, сім історичних карт як ілюстрації були додані до його «Історії України-Русі» (1898—1903), а в «Ілюстрованій історії України» (1913) містилися 29 карт. У популярному виданні М. Аркаса «Історія України-Русі» (1908) було надруковано дев'ять кольорових історичних карт.