mouse
Статистика
Кількість біографічних довідок 17387.
Цікаві факти
Новини
На Хмельниччині будують меморіал на братській могилі вояків Армії УНР
В Україні відзначили 101-у річницю визволення Києва від більшовиків
Урочисті заходи відбулись біля пам’ятника «Старшинам Армії УНР – уродженцям міста Києва», що на подвір’ї храму ікони Божої Матері «Неопалима Купина» (вул. Маршала Малиновського, 6-а ) та на могилі вояків Війська Польського на Байковому цвинтарі.
Продовжено оренду могили хорунжого Армії УНР Саленка
Представник «Героїки» у Німеччині пан Олександр Сухорончак повідомив, що невідомою особою продовжено оренду могили хорунжого Армії УНР Сергія Саленка (1891 – 1948). Цю інформацію пан Сухорончак одержав від адміністрації цвинтаря Фельдмохінг (Feldmoching) в Мюнхені.
Картографія
І
Історична
картографія
Головне завдання історичної картографії полягає у відтворенні справжньої картини історичного минулого методами і засобами картографічної науки. Картографічні твори реконструюють різні етапи розвитку суспільства і відбивають їх на основі історико-картографічних методів.М. Грушевський неодноразово звертався до картографічного матеріалу. Зокрема, сім історичних карт як ілюстрації були додані до його «Історії України-Русі» (1898—1903), а в «Ілюстрованій історії України» (1913) містилися 29 карт. У популярному виданні М. Аркаса «Історія України-Русі» (1908) було надруковано дев'ять кольорових історичних карт.